helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně

Proč nakoupit u nás

  • Doprava zdarma při objednání nad 2 500 Kč
  • Dárek zdarma při objednání nad 3 000 Kč
  • Rychlé vyřízení objednávky do 24 hodin
  • Osobní odběr v centru Pardubic
Více informací

Značky

Naše společnost je autorizovaným prodejcem mnoha špičkových výrobců. Jejich přehled jsme pro Vás připravili na této stránce.


7Days jsou známy zejména svými mentolovými mixy. Je to tabák, který se vyznačuje velkou mírou melasy na tabákových listech a pokud jste milovník máty, velmi rychle si tyto tabáky zamilujete.


AquaMentha je turecký tabák, který se vyznačuje zejména svoji slabou silou a matovou příchutí. To znamená, že je velmi oblíbený u lidi, kteří chtějí dát spíše slabší vodní dýmku.


Chillma je na české trhu s tabáky krátce, ale už si našla spoustu stálých zákazníku. Můžeme o ní říct, že má velmi výraznou a věrnou chuť. Jeden z charakteristických znaků pro chillmu jsou velké tabákové listy. 


Tabáky Element jsou prvotřídní černé tabáky pro vodní dýmky ruského původu. Tabáky Element jsou inspirovány čtyřmi přírodními živly - voda, země, oheň vzduch. K výrobě tabáků Element pro vodní dýmky jsou vcelku netradičně použity tabákové listy odrůdy burley, což v kombinaci s přírodními aromaty vede k dosti unikátnímu dýmkařskému zážitku.


Fumari Hookah Tobacco je americký tabák známý zejména velkou variací chutí, velkou mírou melasy v tabáku a nadrobno nasekaných tabákových listech. 


Maridan je původem německý tabák, který si ve velmi krátké době získal na popularitě nejen v Německu, ale také všude po Evropě, a to hlavně díky kvalitě, kterou se prezentuje. 


Legendární americký černý tabák pro vodní dýmky Tangiers je od konce roku 2020 konečně dostupný i v České republice. S radostí Vám nabízíme špičkové prémiové černé tabáky do vodní dýmky řady Tangiers Noir, jejichž základem jsou tabákové listy burley, a to středně jemně nařezané.